Reference

Od roku 1992 pomáháme klientům měnit nápady v realitu. Díky našim zkušenostem dokážeme najít levné a kvalitní řešení.

Naši zákazníci

Není kříž jako kříž

STOCK Plzeň-Božkov | 2016

Zákazník poptával výrobu stojánků ve tvaru kříže, jejichž výška měla být 175 mm. Díky našim znalostem jsme navrhli zmenšit výšku stojánků na 168 mm, abychom ekonomičtěji využili papírové archy. Dokázali jsme tak totiž z jednoho archu papíru vyprodukovat čtyři stojánky místo původních tří.

Díky našemu řešení zákazník ušetřil cca 14 % z původních nákladů a ještě ho potěšilo snížení ekologické zátěže tohoto projektu.

Logistická optimalizace

O₂ Czech Republic | 2018–současnost

Pro klienta O2 vyrábíme poštovní a obalové krabice. Klient požadoval minimalizovat své skladové zásoby, ale zachovat nízkou cenu a mít krabice okamžitě k dispozici.

Naše řešení spočívá v tom, že vybrané druhy krabic vyrábíme v množství odpovídající půlroční spotřebě a skladujeme je v našich skladech. Do skladů O2 dodáváme krabice do tří dnů od požadavku vždy po 20 paletách, ale druhově podle potřeb zákazníka. Naše řešení je pro klienta velmi ekonomické a flexibilní.

Naplnění nedosažitelných potřeb

BEE Medic GmbH | 2019–současnost

Jeden z našich zákazníků, který pro společnost BEE Medic GmbH dodává software, se na nás obrátil, zda-li bychom nebyli schopni vyřešit jeden dlouholetý problém. Ten spočíval ve výrobě poměrně rozsáhlých manuálů ke zdravotnickým zařízením, se kterými se často pracuje. BEE Medic GmbH musela manuály co 3 roky dodávat nové a kromě finančních nákladů jí to působilo i újmu na dobrém jménu.

Náš návrh splňoval všechny požadavky klienta. Jednotlivé sekce manuálu jsme rozdělili hmatníky. Titulku, zadní stranu a hmatníky jsme vyrobili z kašírovaných pohlednicových kartonů a nechali potáhnout tvrzeným laminem. Široká Twin vazba umožňuje snadné listování. Vyrobili jsme bianco maketu a zaslali ji zákazníkovi. Ten prakticky obratem objednal první jazykovou mutaci.

RUR – rychleji, úsporněji, radostněji

VWR International | 2020–současnost

Zákazník hledal řešení, jak zefektivnit výrobu a dodávku balicího materiálu, který doposud objednával ze zahraničí. Trápila ho dlouhá doba dodávek, neplnění objednávek a neefektivita výroby.

Připravili jsme vzorky několika materiálů a kalkulaci jejich výroby s termíny dodání do max. 3 týdnů. Tím jsme zkrátili dobu dodání na polovinu a cenově jsme předložili nabídku o cca 10– 30 % levnější. Došlo tak k úspoře financí, ale i lepšímu plánování výroby a celkovému zvýšení efektivity práce.