Napsali o nás

Reference účastníků školení


Dr. Max

Co se Ti na školení líbilo?

Dozvěděla jsem se spoustu informací, ke kterým není snadný přístup. Když už jsou někde na internetu popsané, často velmi chaoticky. Prohlídka tiskárny byla pro mne velice přínosná, protože se jednalo o mou první zkušenost a bylo zajímavé vidět, jak probíhá výroba.

Strukturovanost, příklady z praxe. Líbilo se mi, že se šlo od začátku, aby to každý pochopil. Možnost dávat otázky, které byly na 100 procent zodpovězeny.

Všechno, byl to přesně ten výcuc, který jsme potřebovali.

Přizpůsobení obsahu semináře našim potřebám.

Struktura a vyváženost informací, tak akorát teorie i praxe.

Zase jsem se osobně posunula dál ve znalostech a budu lépe připravena do naší denní praxe a komunikace s dodavateli a tiskárnami.

Co užitečného si ze školení odnášíš?

Návštěva tiskárny, která krásně doplnila teoreticky nabyté znalosti.

Praktický materiál, do kterého je možné nahlédnout i v budoucnu.

Doporučení pro přípravu tiskových podkladů a příklady možností šetření nákladů.

Ke každému požadovanému výsledku vede několik možností provedení (efektivnější/komplexnější, levný/drahý)

Jako začátečník v polygrafii a tiskových technikách si odnáším mnoho nových znalostí o různých technikách tisku, použití barev a různých povrchových úpravách v tisku včetně následného zpracování tiskových produktů, výsek, lepení…

Jsem velmi ráda, že mi byl objasněn proces, co se děje s tiskovými daty, když od nás odcházejí k tiskaři. Nedokázala jsem si před tím vůbec představit, jak se dále zpracovávají a připravují k samotnému tisku.

Hodnocení školení z pohledu struktury, materiálů a školitele.

Školení bylo velmi dobře připravené. Podklady, které jsme získali na začátku školení, odpovídaly probíranému tématu a pomáhaly mi orientovat se ve výkladu.

Nemám výhrady, líbilo se mi jak množství materiálů, tak i struktura samotného semináře. Líbilo se mi, že se šlo opravdu od začátku, takže i začátečníci se mohli dobře chytat.

Výborně. Skvělé a příjemné vystupování. Velké množství znalostí, které nám školitel s ochotou předal. Velice kladně hodnotím ochotu nám poradit s našimi konkrétními produkty.

Pan lektor měl příjemné vystupování, pozitivně naladěn, velice profesionální a bylo vidět, že je to člověk zkušený v oboru, který si prošel všemi pozicemi v rámci tisku. Oceňuji i jeho flexibilitu a přípravu vzorníků, vzorků i školících materiálů.

Velmi příjemný a komunikativní pán, který byl ochoten předávat spoustu svého cenného know-how, navíc zábavnou formou.

Velmi pozitivně. Školitel je odborníkem v oboru. Dokázal velmi hezky vysvětlit většinu náplně semináře. Ocenila jsem přesnou strukturu semináře, kde se nepřeskakovalo. Líbilo se mi, že na každou otázku dokázal odpovědět. Mám z tohoto semináře opravdu dobrý pocit. Děkuji


Albi

V průběhu června letošního roku se náš tým Albi v počtu 10 účastníků zúčastnil kurzu Úvod do světa polygrafie, pořádaný společností Helma Beta.

Náš tým se zabývá vývojem a produkcí ozvučených knížek (speciální technologie tisku) z edice Kouzelné čtení a na školení tak byli zastoupeni nejen produktoví specialisté, ale i grafici, kteří připravují tiskové podklady. Všichni už jsme nějaké zkušenosti s výrobou měli, ale šlo nám hlavně o upevnění dosavadních poznatků a o jejich aktualizaci. I v oblasti polygrafie jde vývoj rychle kupředu.

Kurz měl předběžný program, který se nám líbil, ale školitel dokázal ještě něco navíc: rychle a efektivně program přizpůsobit potřebám naší skupiny. Přivezl k nám do firmy i mnoho vzorků, takže školení bylo velmi praktické. Sám je ostříleným praktikem z výrobního provozu, proto nám nad rámec teorie předal i mnoho cenných zkušeností a rad. V rámci celodenního školení jsme s ním zvládli prokonzultovat i některé konkrétní problémy z naší produkce.

Celý kurz završila půldenní exkurze do tiskárny. Někteří kolegové se dostali do tiskárny vůbec poprvé, takže zážitek to byl nejen užitečný, ale pro mnohé i velmi zajímavý.

Co říct závěrem? Hledáte-li skutečného odborníka s profesionálním a milým přístupem, který vás zasvětí do všech koutů polygrafie, právě jste ho našli😊


VZP

Přínosem je větší porozumění problematice tiskovin, pochopení chyb ve výrobě díky příkladům.

Školení bylo skvěle připraveno, promyšlená struktura a dostatečný prostor pro diskuzi.

Způsob výkladu byl zábavný a zároveň zajímavou formou propojen s vlastními zkušenostmi.

Oceňuji vytištěného průvodce se zajímavými informacemi, ke kterým se mohu vracet, a vzorník barev s povrchovou úpravou.

Velmi precizně připraveno, profesionální přístup, milé vystupování

Školitel, který nám předal zajímavé informace a své zkušenosti z praxe. A i když jsem se bála délky školení, uteklo to a těším se na prohlídku tiskárny.